Seniai seniai, labai seniai, kai kiaulės skraidė padebesiais, viena žavi dama davė patarimą – kiekvieną žiemą sutepti indelį kremo su didesne vitamino C doze. Esą, būtent vitamino C dėka pavasarį damos pasitinka ne cepelino spalvos veidais, o skaisčia oda.

Tad kasmet, atvėsus orams, prasideda kosmetikos, praturtintos vitaminu C, paieškos. Šįkart akis užkliuvo už „Lumene“ esencijos „Bright Now Vitamin C Hyaluronic Essence“.

Apie „Bright Now Vitamin C Hyaluronic Essence“

Suomių „Lumene“ pristatinėti nereikia. Arkties laukinės gamtos gyvybingumo paslaptis, tyras vanduo, antioksidantai ir mokslo pažanga – taip pozicionuojama kosmetika. Man patinka.

Gamintojo pažadai. „Bright Now Vitamin C Hyaluronic Essence“ – esencija, skirta maksimaliam odos drėkinimui. Teigiama, kad šioje esencijoje dera vitamino C skaistinančios ir hialurono rūgšties intensyvaus drėkinimo savybės. Žadama, kad esencija padės sumažinti raukšles,  apsaugos nuo naujų raukšlių atsiradimo, stangrins, švelnins ir šviesins odą.

Talpa – 30 ml. Be aliejų ir silikono.

Sudėtis: Aqua, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit Extract, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Seed Extract, Phenoxyethanol, Betaine, PEG-40 Hyrogenated Castor Oil, Saccharide Isomerate, Ascorbyl Glucoside, Xylitylglucoside, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Anhydroxylitol, Trehalose, Urea, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Maltodextin, Xylitol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Adenosine, Pentylene Glycol, Serine, Citic Acid, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Potassium Phosphate, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

Sudėtyje daug drėkiklių. Nemažai tekšių vaisių ir sėklų ekstraktų, veikiančių kaip antioksidantai, kondicionuojančių ir raminančių odą. Yra ir hialurono rūgšties bei odą šviesinančio vitamino C.

Blogiukai – fenoksietanolis (konservantas), Linalool (kvepalų ingredientas), Butylphenyl Methylpopional (kvepalų ingredientas).

Naudojimas: Švarią veido ir kaklo odą tepti prieš dieninį ir naktinį kremą.

Mano įspūdžiai ir potyriai

Tiek vidinėje, tiek išorinėje pakuotėse daug oranžinės spalvos – ryški aliuzija į citrusus. Flakonas tvirto oranžinio stiklo, dozavimui skirta pipetė. Ir pažiūrėti gražu, ir patogu naudoti.

Kvapas neįkyrus, greitai išsisklaido. Aiški citrusų nata – lyg ir saldžiai karstelėjęs greipfrutas su mandarino prieskoniu.

Vertėjų interpretacijos etiketėje, kaip visada, stebina. Šis produktas kažkodėl vadinamas stebuklingu vandeniu…

Konsistencija primena skystą ir lengvą gelinį serumą, neriebus. Tepasi lengvai, naudojasi skalsiai. Susigeria greitai, oda neapsunkinama. Iš pradžių jaučiamas šioks toks lipnumas, kuris kelių minučių bėgyje išnyksta. Užtepus kremo ir lengvai pamasažavus, oda tikrai atrodo gaivesnė. Tik, panašu, kad tas poveikis trumpalaikis.

Tepiau penkias savaites rytais ir vakarais. Pliusas – nekimšo porų. Ar oda skaisti? Pilku cepelinu netapau. Oda šviesi. Bet prisipažinsiu, kad odos spalva niekada nesiskundžiau. Ar pagerėjo odos būklė? Visos raukšlelės, deja, vietoje. Oda nešerpetoja, jos netraukia, bet papildomos drėkinimo priemonės praverstų. Pastebėjau, kad kaukė, dedama du kartus per savaitę, mano odą sudrėkina labiau nei nuolatinis šio serumo naudojimas.

Galutinis įvertinimas: Nieko blogo, bet ir nieko ypatingo. Nesigailiu, kad pirkau ir naudojau. Turėtų tikti moterims iki ~35metų. Turinčioms matomų raukšlelių ir sausesnę odą prireiks rimtesnių priemonių.

Naudinga: Kaina – ~19.99 Eur. Pirkau „Droge“. Manau, įsigyti galima ir kitose panašaus tipo parduotuvėse.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).