Ar daug įtakos įsigyti vieną ar kitą produktą turi jo dizainas? Ar esate atsparūs? Prisipažinsiu, kad jau turėdama priemonę aš tampu visiškai abejinga. Nėra taip, kad vonioje rankas tiesiu būtent į gražesnį buteliuką. Tačiau rinkdamasi prekę, aš jaučiu lengvą pamišimą. Salomėją lengva papirkti pakuotėmis bei smagiais pavadinimais. Žinoma, šios turi būti mano skonio. Gal todėl aš esu aistringa “The Balm” gerbėja, nes nuo seno mėgau atvirukus su pin up merginomis? Gal todėl aš noriu susipirkti visą “Uoga Uoga” asortimentą, nes veža jų prekių pavadinimai? Braškė išsitaškė? Kūl!

Ir tiesa ta, kad lietuvių gamintojams dar sunkoka patraukti mano dėmesį būtent pakuotėmis. Be minėtos “Uoga Uoga” nelabai ko geidžiu iš inercijos, na nes gražiai skamba ir linksmai atrodo. Tiesa, pakuotėmis vilioja “Nida”, o neseniai į akį krito “Moerie”. Yra lyg ir nuostabių gamintojų, kurie net atstumia gaminių išvaizda, pvz., “Saflora”, ar “Ambroozija”.  Atrodo, kad tie produktai užsiliko nuo devympenktų.

Todėl man labai smagu, kad vienas žinomiausių lietuviškos kosmetikos gamintojų – “Biok” – skiria dėmesio ir pakuočių dizainui. Pvz., praktiškai vien dėl jo aš susidomėjau natūralių pastų trijule.

Būtent mėgstamo menininko piešiniai atkreipė dėmesį į dušo putas, na, o vienaragių rankų kremą pastebėti turėjo visi.

Aš per daug juo nesusidomėjau, nes nesu nei vienaragių gerbėja, nei tos violetinės spalvos. Nesuvirpino mano estetikos stygų ir nors tu ką, nors objektyviai žiūrėdama aš galiu pasakyti, kad pakuotė graži ir šiemet, ko gero, labai dažnai atsidurdavo Kalėdų senelio maiše.

Pristatomas taip:

Lašelis avokadų aliejaus, gabalėlis taukmedžių sviesto, dar šiek tiek vienaragių magijos – ir tavo oda švelni kaip sapnas. Stebuklus kuriančios rankos be jokio lipnumo jausmo.

Sudėtis: Aqua, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Tapioca Starch, Polymethylsilsesquioxane, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Dimethicone, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Citral, Citronellol, Limonene, Linalool).

Man šis produktas nėra naujiena, nes aš turėjau pačią pirmą jo versiją. Tuomet kremas buvo išleistas juodoje pakuotėje su Agnės J. vardu.

Aš pamenu ir dabar patvirtinu, kad man visai patiko. Tiesa, produktas palieka lengvą plėvelę ant rankų, bet ji nei riebi, nei lipni, tiesiog kažkaip jaučiasi kurį laiką. Ir dar labai ilgai drėkinamasis poveikis neišlieka, reikia gana dažnai tepti rankas. Tačiau visumoje tai nėra blogas kremas. Sakyčiau, kad eilinis. Kvapas irgi nėra visiškai 100% mandarinų. Tikslesnis apibūdinimas būtų, kad jis primena pieną su mandarinais. Labiausiai tai asocijuojasi su va tokio tipo saldainiais:

Būtent tas pieniškumas kvape man mažiausiai patinka. Aš norėčiau mandarinų su prieskoniais ar tiesiog grynų.

Linkiu kompanijai nesustoti ir toliau mus stebinti įdomiais dizainais, tiesa, nepamiršti į gražų buteliuką įdėti ir gero produkto! O tokį kremą aš gana greitai padovanosiu ir jums, ruošiu nemažą prizų fondą vienam konkursui, kaip visada kviečiu sekti mano bloga visuose soc. tinkluose :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maxima”, “Rimi”, “Drogas” ir visur kitur! Kaina – apie 3 EUR už 75ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).